Zeynep Hatun Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi (Siirt/Merkez) Taban Puanı Kaç Puan, Yüzdelik Dilimi, Kontenjan, Nerede

Zeynep Hatun Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi, 2024 yılında sınavsız öğrenci almaktadır ve Siirt ilimizin Merkez ilçesinde bulunmaktadır. Zeynep Hatun Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi taban puanı, yüzdelik dilimi, kontenjan, boş kontenjan, tavan puanı ve başarı durumu (sıralaması) olmak üzere genel bilgiler (il ilçe), ayrıntılı bilgiler, iletişim ve ulaşım bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Zeynep Hatun Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi‘nin 20242025 taban puanı, yüzdelik dilim, yurt odaları, kontenjanı, nerede olduğu, adresi, yol tarifi, resimleri gibi detaylı bilgilere sayfamızda ulaşabilirsiniz. Zeynep Hatun Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi kaç puan, kaç puanla alıyor, nerede, yüzdelik dilimi kaç, nasıl, kontenjanı ne kadar gibi sorulara cevap bulabilirsiniz. Zeynep Hatun Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi pansiyonu (pansiyon durumu), öğretim şekli (kız-erkek), yabancı dili bilgileri de görebilirsiniz. Zeynep Hatun Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi taban puanı, kontenjan bilgileri, obp puanı, fotoğrafları sitemizde bulabilirsiniz.

Sayfamızdaki bilgiler 2024 yılı için güncel olup 2025 yılında da güncellenecektir. Taban puanı sınavla öğrenci alan orta öğretim kurumları yerleştirme sonuçlarına göre tercihe son yerleşen öğrencinin puanıdır. Yüzdelik dilimler, taban puanı, kontenjan bilgileri MEB’den alınmıştır..


DİĞER SİİRT LİSELERİ İÇİN TIKLAYINIZ
DİĞER MERKEZ LİSELERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Hızlı Gezinti
Temel Bilgiler
Okul Adı Zeynep Hatun Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi
Şehir Siirt
İlçe Merkez
Yerleşim Şekli Sınavsız
Taban Puan 0.0
Yüzdelik Dilim 0.0
Ortaöğretim Başarı Puanı 71.9859
Kontenjan Türü Kız
Boş Kontenjan 0
Pansiyon Kız
Eğitim Süresi 4 Yıllık Liseler
Yabancı Dil İngilizce
Devlet Okulu Evet
Proje Okulu Hayır
Ayrıntılı Bilgiler
Yıl Obp Puanı
2023 71.9859
2021 63.5456
Harita Konumu

Hızlı Gezinti
Konu Özeti

Bu sayfada aşağıdaki sorulara yanıt bulabilirsiniz:

Yorum yapın