Pervari Anadolu İmam Hatip Lisesi (Siirt/Pervari) Taban Puanı Kaç Puan, Yüzdelik Dilimi, Kontenjan, Nerede

Pervari Anadolu İmam Hatip Lisesi, 2024 yılında sınavsız öğrenci almaktadır ve Siirt ilimizin Pervari ilçesinde bulunmaktadır. Pervari Anadolu İmam Hatip Lisesi taban puanı, yüzdelik dilimi, kontenjan, boş kontenjan, tavan puanı ve başarı durumu (sıralaması) olmak üzere genel bilgiler (il ilçe), ayrıntılı bilgiler, iletişim ve ulaşım bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Pervari Anadolu İmam Hatip Lisesi‘nin 20242025 taban puanı, yüzdelik dilim, yurt odaları, kontenjanı, nerede olduğu, adresi, yol tarifi, resimleri gibi detaylı bilgilere sayfamızda ulaşabilirsiniz. Pervari Anadolu İmam Hatip Lisesi kaç puan, kaç puanla alıyor, nerede, yüzdelik dilimi kaç, nasıl, kontenjanı ne kadar gibi sorulara cevap bulabilirsiniz. Pervari Anadolu İmam Hatip Lisesi pansiyonu (pansiyon durumu), öğretim şekli (kız-erkek), yabancı dili bilgileri de görebilirsiniz. Pervari Anadolu İmam Hatip Lisesi taban puanı, kontenjan bilgileri, obp puanı, fotoğrafları sitemizde bulabilirsiniz.

Sayfamızdaki bilgiler 2024 yılı için güncel olup 2025 yılında da güncellenecektir. Taban puanı sınavla öğrenci alan orta öğretim kurumları yerleştirme sonuçlarına göre tercihe son yerleşen öğrencinin puanıdır. Yüzdelik dilimler, taban puanı, kontenjan bilgileri MEB’den alınmıştır..


DİĞER SİİRT LİSELERİ İÇİN TIKLAYINIZ
DİĞER PERVARİ LİSELERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Hızlı Gezinti
Temel Bilgiler
Okul Adı Pervari Anadolu İmam Hatip Lisesi
Şehir Siirt
İlçe Pervari
Yerleşim Şekli Sınavsız
Taban Puan 0.0
Yüzdelik Dilim 0.0
Ortaöğretim Başarı Puanı 34.1795
Kontenjan Türü Kız / Erkek
Boş Kontenjan 73
Pansiyon Erkek
Eğitim Süresi 4 Yıllık Liseler
Yabancı Dil İngilizce
Devlet Okulu Evet
Proje Okulu Hayır
Ayrıntılı Bilgiler
Yıl Obp Puanı
2023 34.1795
2022 31.7570
2021 56.8194
Harita Konumu

Hızlı Gezinti
Konu Özeti

Bu sayfada aşağıdaki sorulara yanıt bulabilirsiniz:

Yorum yapın