Şirvan Anadolu Lisesi (Siirt/Şirvan) Taban Puanı Kaç Puan, Yüzdelik Dilimi, Kontenjan, Nerede

Şirvan Anadolu Lisesi, 2024 yılında sınavsız öğrenci almaktadır ve Siirt ilimizin Şirvan ilçesinde bulunmaktadır. Şirvan Anadolu Lisesi taban puanı, yüzdelik dilimi, kontenjan, boş kontenjan, tavan puanı ve başarı durumu (sıralaması) olmak üzere genel bilgiler (il ilçe), ayrıntılı bilgiler, iletişim ve ulaşım bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Şirvan Anadolu Lisesi‘nin 20242025 taban puanı, yüzdelik dilim, yurt odaları, kontenjanı, nerede olduğu, adresi, yol tarifi, resimleri gibi detaylı bilgilere sayfamızda ulaşabilirsiniz. Şirvan Anadolu Lisesi kaç puan, kaç puanla alıyor, nerede, yüzdelik dilimi kaç, nasıl, kontenjanı ne kadar gibi sorulara cevap bulabilirsiniz. Şirvan Anadolu Lisesi pansiyonu (pansiyon durumu), öğretim şekli (kız-erkek), yabancı dili bilgileri de görebilirsiniz. Şirvan Anadolu Lisesi taban puanı, kontenjan bilgileri, obp puanı, fotoğrafları sitemizde bulabilirsiniz.

Sayfamızdaki bilgiler 2024 yılı için güncel olup 2025 yılında da güncellenecektir. Taban puanı sınavla öğrenci alan orta öğretim kurumları yerleştirme sonuçlarına göre tercihe son yerleşen öğrencinin puanıdır. Yüzdelik dilimler, taban puanı, kontenjan bilgileri MEB’den alınmıştır..


DİĞER SİİRT LİSELERİ İÇİN TIKLAYINIZ
DİĞER ŞİRVAN LİSELERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Hızlı Gezinti
Temel Bilgiler
Okul Adı Şirvan Anadolu Lisesi
Şehir Siirt
İlçe Şirvan
Yerleşim Şekli Sınavsız
Taban Puan 0.0
Yüzdelik Dilim 0.0
Ortaöğretim Başarı Puanı 50.2224
Kontenjan Türü Kız / Erkek
Boş Kontenjan 126
Pansiyon Kız
Eğitim Süresi 4 Yıllık Liseler
Yabancı Dil İngilizce
Devlet Okulu Evet
Proje Okulu Hayır
Ayrıntılı Bilgiler
Yıl Obp Puanı
2023 50.2224
2022 54.5546
2021 35.9439
Harita Konumu

Hızlı Gezinti
Konu Özeti

Bu sayfada aşağıdaki sorulara yanıt bulabilirsiniz:

Yorum yapın