Atatürk Anadolu Lisesi (Sinop/Ayancık) Taban Puanı Kaç Puan, Yüzdelik Dilimi, Kontenjan, Nerede

Atatürk Anadolu Lisesi, 2024 yılında sınavsız öğrenci almaktadır ve Sinop ilimizin Ayancık ilçesinde bulunmaktadır. Atatürk Anadolu Lisesi taban puanı, yüzdelik dilimi, kontenjan, boş kontenjan, tavan puanı ve başarı durumu (sıralaması) olmak üzere genel bilgiler (il ilçe), ayrıntılı bilgiler, iletişim ve ulaşım bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Atatürk Anadolu Lisesi‘nin 20242025 taban puanı, yüzdelik dilim, yurt odaları, kontenjanı, nerede olduğu, adresi, yol tarifi, resimleri gibi detaylı bilgilere sayfamızda ulaşabilirsiniz. Atatürk Anadolu Lisesi kaç puan, kaç puanla alıyor, nerede, yüzdelik dilimi kaç, nasıl, kontenjanı ne kadar gibi sorulara cevap bulabilirsiniz. Atatürk Anadolu Lisesi pansiyonu (pansiyon durumu), öğretim şekli (kız-erkek), yabancı dili bilgileri de görebilirsiniz. Atatürk Anadolu Lisesi taban puanı, kontenjan bilgileri, obp puanı, fotoğrafları sitemizde bulabilirsiniz.

Sayfamızdaki bilgiler 2024 yılı için güncel olup 2025 yılında da güncellenecektir. Taban puanı sınavla öğrenci alan orta öğretim kurumları yerleştirme sonuçlarına göre tercihe son yerleşen öğrencinin puanıdır. Yüzdelik dilimler, taban puanı, kontenjan bilgileri MEB’den alınmıştır..


DİĞER SİNOP LİSELERİ İÇİN TIKLAYINIZ
DİĞER AYANCIK LİSELERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Hızlı Gezinti
Temel Bilgiler
Okul Adı Atatürk Anadolu Lisesi
Şehir Sinop
İlçe Ayancık
Yerleşim Şekli Sınavsız
Taban Puan 0.0
Yüzdelik Dilim 0.0
Ortaöğretim Başarı Puanı 75.5729
Kontenjan Türü Kız / Erkek
Boş Kontenjan 0
Pansiyon Erkek
Eğitim Süresi 4 Yıllık Liseler
Yabancı Dil İngilizce
Devlet Okulu Evet
Proje Okulu Hayır
Ayrıntılı Bilgiler
Yıl Obp Puanı
2023 75.5729
2022 74.9160
2021 76.783
Harita Konumu

Hızlı Gezinti
Konu Özeti

Bu sayfada aşağıdaki sorulara yanıt bulabilirsiniz:

Yorum yapın